Dikkat: Bu 4 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Kripto para piyasası 10 Mart’ta tarihinin en kötü günlerinden birini yaşıyor. Bu yazıda, fiyat hareketlerinden bağımsız, günün öne çıkan 4 altcoin ortaklık haberine göz atalım.

10 Mart’ın göz ardı edilmemesi gereken altcoin ortaklıkları

Covalent, Polygon (MATIC) ile ortaklığını duyurdu

Web3 veri sağlayıcısı Covalent, Polygon’un zkEVM genel testnet’i ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği, Ethereum’un ölçeklenmesini desteklemeyi ve Covalent’in Ethereum geliştiricileri için veri toplama sürecini geliştirmeyi amaçlıyor.

Ortaklık, geliştiricilerin, analistlerin ve diğer Web3 kullanıcılarının, Polygon’un büyüyen ölçeklendirme çözümleri paketinden yeni ve değerli bir veri kümesine erişmesini sağlayacak. Kullanıcılar, 27 Mart’tan itibaren Covalent üzerinden Polygon zkEVM verilerine erişebilecekler.

Cassava Network, UniPass Wallet ile ortaklığını duyurdu

NFT’ler, oyun ve sadakat ödüllerine odaklanan bir Afrika Web3 platformu olan Cassava Network, UniPass Wallet ile ortaklığını içeren platformunun üçüncü sürümünü piyasaya sürdü. Cassava Network’ün son v3 ürün lansmanı, Afrika’nın Web2 kullanıcılarının ödüller kazanırken ve gelirlerini artırırken Web3’e dahil olmalarını sağlıyor.

Ortaklık, Cassava hesapları oluşturan kullanıcıların otomatik olarak UniPass’e kaydolmalarını ve birden fazla EVM Blockchain’de on-chain dijital varlıkları tutma, gönderme ve alma erişimine sahip olmalarını sağlayacak.

SingularyNET (AGIX), F1R3FLY.io ile ortaklık yapıyor

SingularyNET (AGIX), TrueAGI ve F1R3FLY.io ile birlikte son teknoloji bir programlama dili olan Rholang’ı entegre etmeyi planlarını duyurdu. Rholang, rho hesabının yenilikçi matematiğine dayanan eşzamanlı bir programlama dilidir. Özellikle çok işlemcili donanım bağlamında benzeri görülmemiş bir gelişmişlik ve verimlilik sunar.

Ortaklık, görevleri insanlardan daha yüksek bir seviyede tamamlayabilen yapay zeka olan genel yapay zekanın (AGI) genel gelişimini artıracak.

Core DAO, kripto para borsası OKX ile ortaklık yapıyor

Core DAO geçtiğimiz günlerde OKX ile ortaklığı duyurdu. İşbirliği, OKX’in CORE topluluğuyla işbirliği yaparken ürün entegrasyonlarını genişletmesini sağlayacaktır. Ayrıca borsa, Core DeFi uygulamaları ve staking anlaşmalarını benimsiyor. Core DAO’nun itibarı göz önüne alındığında, haberler birçok DeFi kullanıcısının ilgisini çekti. Birçoğu, platform hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir OKX incelemesi aradı.

Core ağı ile işbirliği, kullanıcıların platforma kolayca erişmesine yardımcı oluyor. Airdrop’tan bu yana borsa, CORE pazarlarını hızla daha likit ve erişilebilir hale getirmek için CORE’u listeledi. Web3 Cüzdanı ayrıca eksiksiz Core ekosistemi için destek sağlıyor.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere ortaklık haberleri, piyasanın çift haneli düşüşte olduğu dönemde geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir