Ripple (XRP) Davasında Son Dakika Gelişmesi!

Kripto para oyuncularının yakından takip ettiği Ripple ve SEC davasında yeni bir gelişme var. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı adil bildirim savunmasını destekleyen yeni bildirimi dosyaya ekledi.

Ripple, ek yetki bildirimi dosyaya ekledi

Pazartesi günü Ripple Labs, popüler kripto piyasası XRP’ye karşı SEC davasında New York ABD Bölge Mahkemesi Güney Bölgesi Yargıcı Analisa Torres’e yeni bir destekleyici bildirimde bulundu. Bu, Ripple’ın adil bildirim savunmasının devamı niteliğinde. Ek otorite bildirimi, Yargıcın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) itirazlarını reddettiği ve iflas planını onayladığı Voyager iflas davasındaki kararına atıfta bulundu. Yeni gelişme, XRP topluluğunun davada Özet Kararı beklemesinin ortasında geliyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kısa bir süre önce Yargıç Analisa Torres, SEC’in Ripple’ın adil bildirim savunmasını iptal etme önerisini reddetti. Düzenleyicinin önergesi, Ripple’ın herhangi bir yanlış yapma konusunda uyarıldığını iddia etmesinin yasaklanmasını istedi. Voyager Digital davasında, New York Güney Bölgesi’nden Yargıç Michael Wiles, Binance ABD’nin 1 milyar dolarlık Voyager varlıklarını satın almasına devam edebileceğini söyledi. Voyager Digital davasında Yargıç Wiles’ın kararına atıfta bulunan Ripple (Davalılar), SEC’in özet karar önergesine karşı son duyurusunda şunları söyledi:

Bu karar, sanıkların adil ihbar savunmasına daha fazla destek sağlıyor. Onun (Yargıç Wiles) bu itirazları (SEC’in itirazları) reddetme gerekçeleri, sanıkların burada öne sürdüğü argümanların çoğunu destekliyor.

Bununla birlikte Yargıç, SEC’in, VGX’in bir menkul kıymet olmadığını göstermek için “Borçluların iddiaya göre neyi kanıtlaması gerektiğine dair herhangi bir rehberlik sunmadığını,” söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir