Feyza Altun, Dilan Polat’ı Taklit Ettiği Söylenen Özlem Öz ve Doktor Eşinin Ürünlerine Dair O Gerçeği Paylaştı

Avukat Feyza Altun, Dilan Polat’ı taklit ettiği söylenen Sosyal Medya Fenomeni Özlem Altınok Öz ve doktor eşi Tayyar Öz’ün markalarıyla ilgili dikkat çeken bir detayı paylaştı. Altun, sosyal medya fenomenlerinin gelişigüzel ürün tanıtımı yapmaları karşısında da tepki gösterdi…

Avukat Feyza Altun, son günlerde kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili söylemleriyle gündemde…

Feyza Altun, özellikle Dilan Polat ve Engin Polat’ın markası Rise & Shine Kozmetik’le ilgili açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

Daha önce Dilan Polat’ın fason üretim yaptırdığını ve söz konusu kozmetik şirketinin de matrahsız, başka bir şahsın üzerine olduğunu açıklayan Feyza Altun; geçtiğimiz saatlerde Rise&Shine ile ilgili ağızları açık bırakan bir gerçeği de açıklamıştı.

Avukat Feyza Altun şimdi de Sosyal Medya Fenomeni Özlem Altınok Öz ve doktor eşi Tayyar Öz ile ilgili dikkat çeken bir gerçeği açıkladı.

Feyza Altun, “Instagram’da bir doktor varmış, çocuklara macun yapıyormuş. Sağlık beyanından ceza almış. Bu Instagram var ya birileri için cevher cevher” diyerek belgeleri paylaştı.

Söz konusu belgede Dr. Öz’ün kendi adını taşıyan DR. TAYYARÖZ adlı markasına ait olan Kakaolu Çocuk Macununun tanıtımını yaparken kullandığı sözler neticesinde cezaya tabii tutulduğu görülüyor.

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ndan izin alınmadan sağlıkla ilgili söz konusu yönlendirmelerin yapılması neticesinde ünlü fenomen ve eşinin markasına 347.128 bin TL ceza uygulanmış.

Dr. Tayyar Öz, zaman zaman çocuk macununun tanıtımlarını Instagram hesabından yapıyor.

Avukat Feyza Altun’un konuyu gündeme getirmesinin ardından başka şikayetlerini dile getirenler de oldu…

?

?

?

Üç kızı olan Özlem Altınok Öz, şu sıralar dördüncü çocuğuna hamile ve asıl mesleği hemşirelik. Eşi Tayyar Öz de Dr. Öz Klinik’in sahibi.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla çok konuşulan çiftin DRTAYYARÖZ ve ELİAMORA adlı iki tane markası var. Yine Özlem Altınok Öz’ün de kendi adını verdiği bir güzellik merkezi olduğunu da belirtelim.

Paylaşımları nedeniyle ‘Dilan Polat’ı taklit ediyorsun’ yorumlarına maruz kalan Öz, geçtiğimiz günlerde kızına ‘Beze Bye Bye’ partisi yapınca eleştirilmişti.

Bakalım çift ürünleri ve aldıkları cezayla ilgili bir açıklama yapacak mı? Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x